خدمات هفت آبان در یک نگاه

شرکت هفت آبان به سه رویکرد مشاوره ، طراحی و تولید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی آماده خدمت رسانی بر کلیه صنایع و سازمان های ذیربط صنعتی می باشد.

برخی از خدمات تخصصی هفت آبان شامل مهندسی معکوس ، راه اندازی خطوط تولید ، طراحی و تولید تجهیزات صنعتی ، نگهداری و تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و سفارشی سازی می باشد.

 

” کیفیت اتفاقی نیست “

تولید

تا واقعیت بخشیدن به ایده ای که در ذهن شماست راه طولانی در پیش روی شماست. متخصصین هفت آبان تا حصول نتیجه نهایی که همان تولید ماشین آلات و تجهیزات مدنظر شماست همراه شما هستند و محصول شما را 2 سال گارانتی می نمایند.

طراحی

طراحی به عنوان یکی از اصول اولیه و اساسی در تولید ماشین آلات صنعتی همواره دغدغه اصلی تولیدکنندگان بوده است. کارشناسان هفت آبان با بهره گیری از بروزترین نرم افزارهای طراحی و مبتنی بر دانش مشاوران زبده ، بهینه ترین طرح متناسب با بودجه شما را ارائه می دهند.

مشاوره

با همراهی مشاوران زبده و با تجربه هفت آبان ، قبل از هر اقدامی به صورت رایگان پروژه شما مورد ارزیابی قرارگرفته و در قالب یک پروپزال فنی و مالی دقیق مسیر طراحی و تولید برای شما روشن می گردد.

تعمیر و نگهداری

تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در دوره عمر خود نیاز به ممیزی ، بازرسی و اورهال دارد ، به این منظور هفت آبان آماده عقد قرارداد های سالانه با شرکت ها و تولیدکنندگان محترم می باشد.

مهندسی معکوس

بارها شده است محصولات و ماشین آلات آماده ای را مشاهده نموده اید و تمایل دارید با فرایند مهندسی معکوس ، باز طراحی شود و برای شما به صورت سفارشی تولیدگردد. هفت آبان با بیش از 30سال سابقه در مهندسی معکوس آماده خدمت گذاری می باشد.

با ما در ارتباط باشید…

درخواست مشاوره رایگان 

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم درخواست مشاوره را تکمیل و ارسال نمایید.
متخخصان هفت آبان در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.